SSS

SIK SORULAN SORULAR

AKIL OYUNLARI, TÜRK BEYİN TAKIMI arasında kurumsal fark var mıdır?

  • Kurumsal fark yoktur. Türk Beyin Takımı Akıl Oyunları Lmt. Şti. ne entegre bir yapıdır.

Öğretmen eğitimi hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Kimlerle iletişime geçmem gerekiyor?

Zeka Oyunları ve/veya kitaplarına nasıl ulaşabilirim?

  • www.zekaoyunlari.com Türk Beyin Takımı’nın resmi satış sitesi. Bu sitede yaşa veya kategoriye göre arama yapabilirsiniz ve istediğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Öğretmen eğitimlerini kendi okulumuzda alabilir miyiz? / Toplu eğitimlerde indirim yapabilir misiniz?

  • Okulunuzun öğretmenleriyle en az 5 kişilik bir grup oluşturursanız, (eğer o bölgenin civarında bir eğitmenimiz varsa) eğitimi okulunuzda verebiliriz. Toplu eğitimlerde eğitim ücretleri daha uygun olmaktadır. Detaylı bilgi için 0216 358 08 11 nolu telefondan Eğitim Koordinatörü Ebru Gezer ile iletişime geçebilirsiniz.

Yarışmalarınızı nereden takip edebiliriz? Katılmak isteyen öğrencilerin kaydını nasıl yapabiliriz?

Şahıs veya şirket olarak bulunduğum bölgede Türk Beyin Takımı’nın faaliyetlerini sürdürmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

  • İki farklı temsilcilik sistemimiz var; Yetkili Eğitim Merkezliği ve Formatörlük. Yetkili Eğitim Merkezleri, 5-12 yaş grubundaki öğrenciler için hazırladığımız zeka oyunları temelli eğitimin uygulandığı merkezler. Formatörlerimiz ise Türk Beyin Takımı öğretmen eğitimlerini vermeye yetkili eğitmenler.  Aşağıdaki linkten her iki konu hakkında da daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sorularınız için 0216 358 08 11 nolu telefondan Eğitim Koordinatörü Ebru Gezer ile iletişime geçebilirsiniz.  Bknz: http://www.turkbeyintakimi.com/temsilcilik-sistemi/

Türk Beyin Takımı’nın okulumuzu ziyaret etmesini istiyoruz. Ne yapabiliriz?

  • Türk Beyin Takımı okullarda seminer, atölye ve yarışma gibi etkinlikler yapıyor. Öncelikle öğrenci sayısını ve size uygun tarihleri belirleyip, detaylı bilgi için 0216 358 08 11 nolu telefondan Eğitim Koordinatörü Ebru Gezer ile iletişime geçebilirsiniz.